מקום לכנס חברה

קולדורף-35.jpg

היום אנו יודעים לומר שחברה טובה שמכבדת את העובדים שלה ואת עצמה, מבקשת אחת לתקופה לכנס את העובדים שלה לטובת אירועי גיבוש וכייף. כמובן שיש ימים בעלי תוכן רציני יותר והעשרה מקצועית, אך ההנאה הגדולה מימי הגיבוש מעניקים לחברה את המוניטין המכובד של מקום עבודה שאוהב את העובדים שלו.

אז כאשר מנהלי החברה חושבים על הפקה של יום שבו יכנסו את העובדים שלהם, השאלה היא היכן לעשות זאת. יש לא מעט מקומות והצעות, אבל באמת רוצים מקום מיוחד שבו ניתן יהיה גם לאפשר לעובדים את המרחב לנוח, את האפשרות ליהנות ממתקני מים בקיץ ועוד. עולמות התוכן במרחבים הקיימים כאן הם רבים וניתן להפיק לכל חברה ולכל צוות עובדים את הלו"ז המתאים והאיכותי ביותר. מה שחשוב זה לדעת מבעוד מועד על כמה אנשים מדובר וכמובן מה בדיוק רוצים לעשות. החיפוש אחר המקום המתאים ביותר מוביל את הנהלת החברה לחפש המלצות ואין ספק שניתן למצוא מספיק המלצות על המקום, על האיכויות של המתקנים וכמובן שהמקצוענות היא חלק בסיסי ממה שיש לנו להציע.

כנס חברה הוא שם קוד לאירועים מסוגים שונים וכמובן שלכל חברה יש את המאפיינים שלה. מה שיכול להבדיל בין הלקוחות השונים הוא הגדרת החברה עצמה והאם כנסי חברה מיועדים להעשרת תוכן או שהרצון הוא לתת לעובדים את ימי הכיף שהם רוצים כל כך. לכל לקוח ניתן לתפור את החליפה המיוחדת עבורו וישנן לוחות זמנים שיכולים להתפרש עם פני היום וכמובן גם על פני הערב והלילה. מה שיפה בבריכה זה שמדובר במקור מים שבו ניתן לשחות גם בשעות הלילה, עם תאורה מסודרת ומציל במקום.

נקודה חשובה היא הקיבולת של המקום. צריך למצוא מקום שמתאים למספר העובדים ולשם כך חשוב שהמקום יוכל להכיל גם קבוצות קטנות, אך בהחלט שגם קבוצות גדולות. יש חברות גדולות מאוד שמבקשות לעצמן מקום לכנס את כלל העובדים ליום של גיבוש וגאוות יחידה. ללא ספק ניתן להעניק לכל קבוצה בכל סדר גודל, את הטוב ביותר.